خرید فیلتر شکن سیسکو

در این مقاله به

خرید فیلتر شکن سیسکو

می پردازم یک فیلتر شکن بسیار عالی برای کامپیوتر و اندروید لطفا با ما همراه باشید با خرید فیلتر شکن سیسکو

فیلتر شکن open connect از شرکت بسیار بزرگ و معتبر cisco می باشد که یک کانکشن بسیار قدرتمند در زمینه ی عبور از فیلترینگ می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما خرید فیلتر شکن سیسکو را انجام دهید.

فیلتر شکن سیسکو قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های ویندوز 7 و ویندوز 10 و سیستم عامل گوشی های موبایل ویندوز فون و اندروید و ios را دارد و با تمامی دستگاه های تولید شده تا به امروز سازگار می باشد برای همین ما پیشنهاد می کنیم نسبت به دانلود و خرید فیلتر شکن سیسکو اقدام نمایید تا از امکانات این فیلتر شکن قدرتمند بهره ببرید.

فیلتر شکن سیسکو به راحتی بر روی سیستم نصب شده و کار کردن با آن بسیار ساده می باشد.

در قدم اول شما می باید از طریق سایت ما اقدام به خرید اکانت برای فیلتر شکن سیسکو نمایید.

سپس یوزر و کلمه عبوری سیستم در اختیار شما قرار خواهد داد که با آن می توانید به فیلتر شکن cisco متصل شوید .

خرید فیلتر شکن سیسکو

خرید فیلتر شکن سیسکو

پس از خرید اکانت فیلتر شکن سیسکو شما باید نسبت به دانلود ورژن مناسب برای گوشی موبایل خود اقدام نماید که در سایت تمامی نسخه ها برای سیستم عامل ها موجود می باشد.پس از دانلود فیلتر شکن سیسکو آن را به گوشی موبایل خود انتقال داده و مراحل نصب آن را طی نمایید .. مراحل نصب فیلتر شکن سیسکو بسیار ساده می باشد اگر جایی به پیغام خطایی برخورد نمودید از قسمت پشتیبانی به ما اطلاع دهید تا سریعا مشکل را برطرف نماییم.

خوب تا به این جای کار 80 درصد کار را که شمامل خرید فیلتر شکن سیسکو و دانلود فیلتر شکن سیسکو و نصب آن بر روی گوشی موبایل بود را سپری نمودیم.

حال وارد فیلتر شکن cisco می شویم و از قسمت ساخت سرور آدرس سرور های موجود در سایت را که مخصوص فیلترشکن سیسکو می باشد را وارد می نمایید و سپس در قسمت یوزر نام کاربری و در قسمت پسوورد کلمه عبور را وارد می نمایید و بر روی گزینه ی اتصال کلیک می نمایید.

آیکن کلید در سمت چپ گوشی موبایل دیده می شود که نشان از اتصال موفقیت آمیز فیلتر شکن قدرتمند سیسکو می باشد.

حال از دنیای بدون فیلترینگ لذت ببرید و امیدواریم از خرید فیلتر شکن سیسکو راضی بوده باشید و دوستان خود را نیز به خرید فیلتر شکن سیسکو دعوت نمایید.

مطالب مرتبط