خرید فیلتر شکن هایپر

خرید فیلتر شکن هایپر

خرید فیلتر شکن هایپر آشنا سازیم و بررسی نماییم آیا برا

خرید فیلتر شکن هایپر

اقدام نماییم و یا خیر.

در ادامه با ما همراه باشید تا خصوصیات و امکانات و نحوه ی استفاده و خرید فیلتر شکن هایپر را بررسی نمایید .

اولین نکته برای خرید فیلتر شکن هایپر این می باشد که شما می باید به سایت www.stimulab.org مراجعه نمایید و این فیلترشکن را دانلود نمایید.در اینجا باید متذکر شوم که فیلترشکن هایپر دارا 2 نسخه می باشد که بر روی ویندوز های 8 و 7 و xp و ویندوز 10 قابل نصب و استفاده می باشد .

 

شما پس از ورود به سایت به بخش خرید فیلتر شکن هایپر مراجعه نمایید و مطابق با نسخه ی ویندوز خود اقدام به دانلود و خرید فیلتر شکن هایپر نمایید.

پس از

دانلود فیلتر شکن هایپر

آن را بر روی سیستم خود نصب نمایید نصب نمودن این vpn بر روی سیستم شما کمتر از 30 ثانیه زمان خواهد گرفت.پس از نصب فیلترشکن هایپر یک آیکون آبی رنگ به صفحه ی دسکتاپ شما اضافه خواهد شد بر روی آن 2 بار کلیک نمایی تا برنامه اجرا گردد.

اکنون پس از دانلود و خرید فیلتر شکن هایپر شما می باید نصبت به خرید اکانت فیلترشکن اقدام نمایید.

خرید فیلتر شکن هایپر

خرید فیلتر شکن هایپر

برای این منظور وارد سایت شوید و بسته به مدت زمانی که می خواهید اقدام به خرید اکانت وی پی ان نمایید.پس از خرید اکانت فیلترشکن هایپر نام کاربری و کلمه عبور برای شما به نمایش در خواهد آمد همچنین اطلاعات خرید فیلتر شکن هایپر نیز برای شما به ادرس ایمیلی که وارد نموده اید ارسال می گردد.

حال شما با داشتن اکانت فیلترشکن می توانید با فیلتر شکن هایپر به اینترنت متصل شوید و بدون محدودیت همه ی سایت ها را  باز نمایید.

 

در قسمت بالای کانکشن هوشمند کانکشن 2 را انتخاب نمایید و سپس اطلاعات اکانت فیلترشکن را وارد نمایید و از قسمت سرور ها نیز یکی از سرور ها را انتخاب و بر روی گزینه اتصال کلیک نمایید در صورتی که مشخصات اکانت فیلترشکن صحیح باشد شما به دنیای بدون محدودیت اینترنت قدم گذاشته اید.

در مفاله ی بعدی به امکانات و ویژگی های این فیلترشکن قدرتمند و سریع می پردازیم.

 

در آخر باز هم تاکیید می نماییم که نصبت به

خرید فیلتر شکن هایپر

اقدام نمایید و پس از دانلود فیلتر شکن هایپر از امکانتات و سرعت بینظیر این فیلترشکن استفاده نمایید

مطالب مرتبط