مرجع ارورهای کریو kerio

به بررسی

مرجع ارورهای کریو kerio

می پردازیم و تمامی ارورهای کریو را مورد بررسی فرار می دهیم .

پس لطفا با مقاله ی مرجع ارورهای کریو kerio با ما همراه باشید .

ارور Authentication failed

اگر ارور Authentication failed رو دریافت می کنید،  نام کاربری و یا رمز عبور را اشتباه تایپ می کنید و یا یوزر شما در حال حاضر آنلاین می باشد ، یا شما پسورد را عوض کردید و از همین کلمه عبور استفاده می نمایید دقت کنید در صورتی که پسورد را عوض کردید حتما از پسورد اولیه استفاده کنید تا بتوانید به کریو متصل شوید .شما با برطرف کردن ارور Authentication failed می توانید به فیلترشکن کریو متصل شوید.

ارور Unable to register VPN connection

ارور Unable to register VPN connection به خاطر غیرفعال شدن آداپتور شبکه نمایش داده میشود. برای بررسی این موضوع شما باید به مسیر Control Panel\Network and Internet\Network Connections رفته و و از فعال بودن آداپتور Kerio Virtual Network مطمئن شوید و در صورت فعال نبودن نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید پس از آن می توانید به فیلترشکن کریو متصل شوید.

مرجع ارورهای کریو kerio

مرجع ارورهای کریو kerio

ارور vpn connection failed due to error connection refused by server

مادامی که در فیلترشکن kerio آدرس سرور را به اشتباه باز نموده باشید ارور vpn connection failed due to error connection refused by server دریافت می کنید و همچنین ممکن است سرور فیلترشکن کریو در دسترس نباشد.

ارور UDP traffic is probably blocked

این ارور UDP traffic is probably blocked معمولا به دلیل تنظیمات فایروال خود ویندوز یا فایروال آنتی ویروس می باشد. برای اطمینان هر دو را غیر فعال کرده و امتحان کنید.برای این منظور به کنترل پنل رفته و آنتی ویروس را غیر فعال نمایید و سپس مجددا به کنترل پنل بازگشته و فایروال را انتخاب و غیر فعال نمایید

ارور The VPN Server is not responding

چنانچه با این پیغام روبرو شوید ممکن است آدرس یا آی پی سرور را نادرست وارد کرده باشید همچنین ممکن است برای سرور میزبان مشکلی پیش آمده باشد در این حالت با پشتیبانی سایت تماس بگیرید ارور The VPN Server is not responding همانند ارور vpn connection failed می باشد .

در این مقاله مرجع ارورهای کریو kerio ما به بررسی 5 مورد از ارورهای کریو پرداختیم .. لطفا این صفحه مرجع ارورهای کریو kerio را در مرورگر کامپیوتر خود ذخیره نمایید

مطالب مرتبط